Lovy beze zbraní

Vyrazit si na mamuta – to musel být zážitek! Ale mamuti už vymřeli. No nic – takový šestnácterák nebo aspoň dvanácterák, to je taky úlovek. Ale kdo z nás má dneska kulovnici, lovecký lístek a povolení k odstřelu kapitálního jelena… Nevadí, dobrý foťák s teleobjektivem, to už dneska leckdo má. A lovecký instinkt, ten máme v genech již od dob lovců mamutů. A touhu po parádní trofeji. A tyhle trofeje – exkluzivní fotky, například vodních ptáků, ty se ulovit dají.

Pravda, ty úplně nejlepší, ty vyžadují celoživotní práci, zkušenosti, trpělivost a také občas trochu štěstí. Podívejte se, pro inspiraci, do trofejních síní panů Jana Ševčíka, Zdeňka Tunky a Dušana Boucného, kteří se lovu (nejen) ptačích fotografií věnují opravdu celý život. Jejich fotogalerie patří k nejpůsobivějším fototrofejním síním u nás:

Ukázka z fotogalerie Jana Ševčíka

A jestli vašim fotografiím bude k jejich úžasnosti kousíček nebo kus chybět, no a co? Budou to vaše fotky. Vaše vzpomínky na nádherné zážitky a chvíle strávené na lovu a v přírodě!
A že nemáte potřebné profi fotovybavení? Nevadí – já také ne. Ale těch úlovků, které mi z paměti jen tak nevymizí a na které budu rád vzpomínat i bez fotek, těch už v hlavě pár mám...

Všechna práva vyhrazena © 2020-2024 pozorovaniptaku.cz
crossmenu